سلام عزیز

محدوده قیمت

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

حجم

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

آناستازیا بورلی هیلز (Anastasia Beverly Hills) یکی از برندهای معروف و لوکسی است که محصولات آرایشی متنوعی تولید می‌کند. مؤسس این برند پرطرفدار، آناستازیا سوریک، یک کارآفرین رومانیایی است که در سال ۱۹۸۹ به آمریکا مهاجرت کرد. آناستازیا در نهایت موفق به پیدا کردن راه خود شد. پس از هشت سال، او در سال ۱۹۹۷ نهایتاً سالن آرایشی خود را در محله بورلی هیلز لس آنجلس باز کرد. وی پس از سه سال، در سال ۲۰۰۰ میلادی، محصولات خود را به بازار عرضه کرد. محصولات آناستازیا برای افراد آماتوری طراحی شده‌اند که به دنبال ظاهری حرفه‌ای هستند.

نخستین محصولات او، ابزارهای طراحی ابرو بودند. آناستازیا، بنیان‌گذار طراحی ابرو با استفاده از نسبت طلایی بود. این نسبت باعث ایجاد انقلابی در طراحی ابرو شد. آناستازیا توانست متد نوین طراحی ابرو را به مشتریان خود ارائه دهد. محصولات آناستازیا برای افراد آماتوری طراحی شده‌اند که به دنبال ظاهری حرفه‌ای هستند.

در سال ۲۰۱۴، آناستازیا خط تولید لوازم آرایشی خود را بر مبنای علم و هنر تأسیس کرد. این برند با عرضه محصولات خود به بسیاری از کشورها به شهرت جهانی رسید. محصولات این برند در ایالات متحده تولید می‌شوند و مرکز آن در بورلی هیلز کالیفرنیا مستقر است.

کیفیت محصولات برند آناستازیا بسیار بالاست و می‌توان گفت بیشتر محصولات این برند فروش بالایی دارند. اما به صورت جهانی، محصولات پرفروش آناستازیا شامل پالت کانتور، پالت سایه، رژلب‌های بی‌نظیر و ژل طراحی ابرو هستند. محصولات این برند در ۲۵ کشور به فروش می‌رسند.

این برند به دلیل مسائل اخلاقی و حمایت از حقوق حیوانات، هیچگونه آزمایشی روی حیوانات انجام نمی‌دهد و محصولاتشان 100 درصد ضد خشونت علیه حیوانات هستند. با این حال، برخی محصولاتشان به دلیل استفاده از عسل، وگان نیستند.

علت محبوبیت محصولات آناستازیا، کیفیت بالای آنها و گوش دادن به نیازهای مشتریان و تلاش برای رفع نیازهای آنهاست. دلیل دیگر آن، توانایی برند در ایجاد رنگ‌های بسیار متنوع و زیباست که باعث شده است که خود را به یکی از برندهای معروف و محبوب در صنعت آرایش تبدیل کنند.

محصولات آناستازیا بورلی هیلز:

پالت سایه سافت گلم آناستازیا بورلی هیلز

پالت سایه سافت گلم (Soft Glam)، یکی از محصولات برند آناستازیا (Anastasia Beverly Hills) است که شامل ۱۴ رنگ سایه مات و براق با پوشش بالاست. این پالت، رنگ‌های گرم و طبیعی را در بر دارد که برای خلق آرایش چشم طبیعی و یا آرایش شب بسیار مناسب هستند.

پالت سایه مدرن رنسانس آناستازیا بورلی هیلز

پالت سایه مدرن رنسانس (Modern Renaissance)، یکی از پرفروش‌ترین محصولات برند آناستازیا (Anastasia Beverly Hills) است که شامل ۱۴ رنگ سایه با پوشش بالا و بافت مخملی است. این پالت، رنگ‌های گرم و ماتی را در بر دارد که برای ساخت آرایش چشم بسیار مناسب هستند.

پالت سایه امرزی آناستازیا بورلی هیلز

پالت سایه نوروینا آناستازیا بورلی هیلز

پودر فیکس آناستازیا بورلی هیلز

پالت سایه آناستازیا مدل سالتری