سلام عزیز

محدوده قیمت

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

کشور سازنده

حجم

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

معرفی برند آموژ

برند آمواژ (Amouage) یکی از برترین برندهای عطر و ادکلن جهان است که بیش از 35 سال است که در حوزه عطرسازی فعالیت می‌کند. این برند به عنوان یک برند بین‌المللی، همواره به بهبود و توسعه عطرهای با ترکیبات عالی و کمیاب، با وفاداری به ترکیبات اشرافی از اقصا نقاط جهان اعتماد کرده است.

کیفیت عطرهای آمواژ براساس راهنمائی‌های الهام بخش کریستوفر چانگ ارتقاء یافته است. این عطرها مطابق ترکیبات فرموله شده توسط عطرسازان معتبر و معروف جهان در پاریس، گرس، ژنو و نیویورک ساخته می‌شوند. عطرسازانی که چانگ برای کار انتخاب می‌کند، دارای یک درک ذاتی از نحوه تفسیر راهنمائی‌های الهام بخش او می‌باشند.

آمواژ چهار مجموعه عطری شامل “مین لاین”، “لایبرری”، “میدنایت فلاور” و “سکرت گاردن” را در قالب گنجینه‌ای از خلاقیت به نمایش می‌گذارد. همچنین، دارای مجموعه‌ای از محصولات بهداشتی حمام و بدن است. این محصولات شامل تعدادی از رایحه‌های طیف اصلی، بهمراه صابون‌ها، کرم‌های دست، ژله‌های حمام، کرم‌ها و لوسیون‌های بدن نیز می‌باشد.

برند آمواژ همچنین یک مجموعه خانگی از شمع‌ها و عطرها و یک مجموعه لوکس از محصولات چرم و شالهای ابریشمی تکمیل کننده مجموعه مذکور می‌باشد.

عطر و ادکلن های برند آمواژ:

عطر سان شاین من آمواژ

عطر سان شاین من آمواژ با رایحه‌ای خاص و آرامش بخش، از جمله عطرهای مردانه محبوب در بازار عطر است. این عطر با ترکیبی از روایح مسحور کننده اسطوخودوس، گل جاوید، پرتقال و ترنج، حس خوبی را به کاربران منتقل می‌کند. در نت میانی این عطر، رایحه‌های مریم گلی، توت سروکوهی و ترنج به همراه هم قرار می‌گیرند. به تدریج به پایانی شیرین و چوبی از وانیل، دانه تونکا و چوب سدر که با هم تلفیق شده‌اند، می‌رسد.

بطری عطر سان شاین من آمواژ، با شیشه‌ای کلاسیک، شفاف و خوش دست، طراحی شده است. درپوش سفید رنگ این بطری، با نگینی طلایی در مرکز، جلوه‌ی خاصی به آن بخشیده است. همچنین، لوگوی برند آمواج با پیچ و تابی از پرتوهای طلایی خورشید، در وسط بطری قرار دارد. این بطری با طراحی زیبا و جذاب، به عنوان یکی از عطرهای مردانه متمایز در بازار عطر شناخته می‌شود.

عطر آمواژ اینترلود (Amouage Interlude)

عطر آمواز اینترلود یکی از لاکچری‌ترین و جذاب‌ترین عطرهای مردانه در بازار عطر است. این عطر در سال 2012 معرفی شده و از آن زمان تاکنون، طرفداران بسیاری در سراسر جهان به دنبال استفاده از آن هستند. این عطر با الهام از آشوب و سرگشتگی طراحی شده و رایحه‌ی چوبی و شرقی خاصی دارد که حتی با مقدار کمی از آن، قلب شما را به تپش درمی‌آورد.

در نت ابتدایی این عطر، رایحه‌های ترنج، پونه کوهی و روغن توت به همراه هم قرار می‌گیرند و این عطر را با یک حس تازه و خنک شروع می‌کنند. در نت میانی، رایحه‌های کهربا، کندر، سیستوس و اوپوپونوکس به همراه هم قرار می‌گیرند. رایحه این عطر به تدریج شروع به تقویت رایحه‌ی چوبی و شرقی این عطر می‌کنند. در نت پایانی، رایحه‌های چرم، آگاروود، نعناع هندی و چوب صندل با هم تلفیق شده‌اند و به عطری با رایحه‌ی شرقی، چوبی و دودی تبدیل می‌شوند.

بطری عطر آمواج اینترلود نیز با طراحی زیبا و جذابی طراحی شده است. شیشه‌ای خاص، با رنگی تیره و شفاف، در پوشش یک درپوش باشکوه قرار گرفته است. لوگوی برند آمواج نیز در وسط بطری قرار دارد که این بطری را به یکی از لاکچری‌ترین عطرهای مردانه در بازار عطر تبدیل کرده است.