آیا کالاهایی که در سایت تیسا بفروش می رسد اصل هستند؟

با توجه به اینکه سایت تیسا خود را متعهد می داند تا محصولات اورجینال را در اختیار مشتریان و مخاطبان خود قرار دهد ، لذا کلیه محصولات دارای لیبل اصالت کالا بوده و همچنین توسط کارشناسان ما ارزیابی و بعد از اطمینان از اصل بودن آن ها در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

بنابراین، تنها در صورتی که کالایی نشان غیر اصل نداشته باشد ، تیسا اصالت این کالاها را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند.

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت‌خانه ذکر شده، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنابراین گارانتی اینگونه شرکت‌ها، گارانتی معتبر محسوب می‌شود.

به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند.

تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت تیسا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد مواجه شوند.

بنابراین کلیه کالاهایی که در تیسا  عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در سایت تیسا به فروش نمی‌رسد.

از این رو است که تیسا اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.